Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На бюджет зможуть вступити 4500 вступників-медиків

Міністерство охорони здоров’я звернулось до Мінекономрозвитку з пропозиціями встановити обсяг державного замовлення для медичних університетів на 2019 рік.

За інформацією МОЗ, загалом планується навчати за державний кошт 4509 студентів, пише Освіта.ua

Максимальний обсяг держзамовлення для рівня «магістр» має скласти 4464 місця: медицина – 4000, педіатрія – 351, стоматологія – 74, фармація, промислова фармація – 39.

На рівень підготовки «бакалавр» передбачено 45 місць за держзамовленням: медсестринство – 35, фізична терапія, ерготерапія – 10.

Окрім того, Міністерство охороно здоров’я передало до Міністерства освіти і науки пропозиції медичних закладів вищої освіти щодо максимальних обсягів державного замовлення у 2019 році у кожному університеті. Йдеться про максимальну кількість місць, яку може забезпечити кожен медичний університет.

Як і минулого року, місця не закріплені за конкретними закладами вищої освіти, вони розподілятимуться за процедурою «широкого конкурсу». Це означає, що заклади вищої освіти, до яких подали заяви найбільше абітурієнтів, отримають найбільше місць за держзамовленням.