Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородцям пропонують долучитися до формування переліку номінацій рейтингу “Людина року – 2019”

Розпочинається підготовча робота з організації та проведення загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року-2019”. З метою популяризації здобутків мешканців міста Миргорода у різних сферах суспільного життя, стимулювання творчої активності та заохочення представників різних професій, що отримали широке громадське визнання, виконавчий комітет Миргородської міської ради пропонує на розгляд громади перелік номінацій та критерії для організації і проведення загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року – 2019”.

Про це повідомили на сайті Миргородської міської ради.

ПЕРЕЛІК НОМІНАЦІЙ:

ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ (визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування).

ЛІДЕР БІЗНЕСУ (визначається серед підприємств і підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць).

УЧЕНЬ РОКУ (визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).

СПОРТИВНА ПОДІЯ РОКУ (визначається серед спортсменів, тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).

ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ (визначається серед поетів, художників, музикантів, творчих особистостей міста, працівників закладів культури різних форм підпорядкування, чий талант особливо проявився у цьому році).

ДОСЯГНЕННЯ РОКУ (визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).

АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ (визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).

ВІДКРИТТЯ РОКУ (визначається серед резонансних подій, що за своєю значущістю примножують славу Миргорода, слугують піднесенню іміджу міста; за втілення у життя цікавих ідей, проектів, відкриття нових імен, відкриття закладів, започаткування фестивалів, конкурсів).

РОДИНА РОКУ (визначається серед миргородських сімей, чиє родинне життя достойне прикладу для наслідування у вихованні дітей, міцності родинних зв’язків та сімейних традицій).

Надати свої пропозиції до вищезазначеного переліку номінацій можна, заповнивши відповідну форму https://forms.gle/E7uWTp3NHUwQ2TrH9

Заявки приймаються з 1 липня по 1 серпня 2019 року. Зразок форми можна заповнити також у організаційному відділі міської ради (вул. Незалежності, 17, кабінет № 10). Телефон для довідок: 5-50-98.

Просимо взяти активну участь у процесі формування переліку номінацій загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року – 2019”.