Ви тут:
Суспільство Україна 

Музей Майдану ініціював науковий форум із вивчення Революції Гідності

Національний музей Революції Гідності ініціює проведення відкритих фахових обговорень у форматі мультидисциплінарного наукового форуму 12–13 грудня. Його тема – “Революція Гідності: на шляху до історії”, пвідомляє  прес-служба Музею Майдану.

До участі в заході запрошуються історики, соціологи, політологи, правники, музеєзнавці, мистецтвознавці, етнологи, філософи та інші дослідники теми Революції Гідності.

“Унікальне явище, яке змінило світову безпеку, геополітику та історичний поступ України, досі не стало предметом системних наукових досліджень, а отже, складником сучасної історії та національної пам’яті. Для значної частини громадян ця історична подія опинилася ніби поза історією та поза їхньою свідомістю”.

Тож є потреба виявити дослідження про Революцію Гідності, активізувати й синхронізувати зусилля різних інституцій та окремих учених задля закріплення теми Революції Гідності в історичному дискурсі.

Для участі у форумі треба до 15 вересня надіслати заявку та резюме доповіді (до 300 слів), яке разом із програмою заходу буде опубліковано до початку форуму.

За результатами форуму планується видання збірника матеріалів.

поширити новину: