Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міську владу Полтави прохають більше озеленити місто

Пропонується виділити земельні ділянки для створення нових парків та скверів, які не будуть забудовуватися мінімум півстоліття.

Про це йдеться у електронній петиції №368, автором якої є Іванов Едуард Іванович.

Пропоную міській Раді виділити земельні ділянки для створення нових парків та скверів. Ці території не повинні підлягати забудові найближчі 50 років. На цих територіях комунальні підприємства та небайдужі мешканці матимуть можливість висаджувати дерева та кущі. Міська рада тільки організовує техніку з ямобуром для завчасного викопування лунок на цих ділянках. Я, наприклад, маю на дачі декілька саджанців горіхів, слив, вишень що заважають мені. Але зрубувати їх та виносити на смітник жалкую. Я краще за власний кошт привіз би та посадив їх, аби була вже готова лунка. А біля обласної лікарні вже проросли дубки з жолудів…”, – йдеться у повідомленні.

В січні 2011 року при міськвиконкомі створено робочу групу з відродження Полтавського міського парку, куди увійшли науковці, депутати, фахівці різних структур, представники громадськості. Очолила групу секретарка міської ради Оксана Антонівна Деркач. У бюджеті міста на впорядкування території парку в 2011 році було закладено 200 тис. гривень. В комунальному підприємстві «Декоративні культури» працює штатний технік з координації робіт у парку, який за допомогою людей з центру зайнятості підтримує порядок. До регулярних акцій з розчищення парку від самосіву та сухостою, а також з прибирання території долучалися волонтери, представники політичних партій, комерційних організацій. Членами Полтавської обласної організації Спілки рекламістів України були виготовлені різьблені межові стовпи для документального оформлення меж парку в натурі.

поширити новину: