Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міські дільниці Миргорода готові до роботи на позачергових парламентських виборах

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.  Миргород – є центром 147 виборчого округу. На території міста буде організовано 18 дільниць. Станом на 17 липня вони готові до роботи на 99%. Про це на засіданні оперативної наради за участю міського голови Сергія Соломахи повідомили керівники дільниць.

– Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України “303/2019 від 21 травня 2019 року “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів”, з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень під час проведення позачергових виборі народних депутатів 21 липня, розпорядженням міського голови № 90-В створено робочу групу для оперативного вирішення нагальних питань із підготовки та проведення виборів. На оперативній нараді, яка відбулася 17 липня, обговорили готовність виборчих дільниць та поточні питання, пов”язані із веденням документації та звітністю, – повідомляють у міськраді.

Нині виборчі дільниці практично готові до роботи – повідомили керівники дільниць. На сьогодні виборчі дільниці забезпечені усім необхідним. Проголосувати миргородці зможуть на звичних для них дільницях. Відповідно до законодавства до 15 липня громадяни мали право змінити місце голосування. До відділу ведення державного реєстру виборців Миргородської міської ради за довідками про  тимчасову зміну місця голосування звернулися  619 громадян. 17 липня дільницям видали списки виборців.

Окружна виборча комісія 147 виборчого округу розташована в приміщенні Районного будинку культури за адресою: вул. Гоголя, 141/1 і  працює відповідно до плану. На 18-19  липня  запланована видача бюлетенів  ДВК ТВО № 147.

поширити новину: