Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенці привітали екіпаж катера “Лубни”

У складі Військово-Морського Флоту Збройних Сил України перебуває малий броньований атилерійський катер «Лубни», з екіпажем якого у лубенців вже склалися теплі, дружні стосунки, повідомляють у Лубенській міській раді.

На території Бердянського морського торговельного порту відбулись урочисті збори з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗСУ.  Представники міських рад Лубен и таКременчука привітали з професійним святом екіпажі буксира «Корець», який щойно прибув у порт, катерів «Лубни» та «Кременчук», які базуються у Бердянську.

Урочисті збори розпочались підняттям державного прапора України та зі слів привітань від адмірала, головного командуючого Військово-Морських Сил Ігоря Воронченка. «Це надзвичайно важливо для нас. Адже іноді в чужому місті чи порту відчувати щиру людську увагу, підтримку, дружнє слово просто життєво необхідно», – наголосив командир катер , капітан-лейтенанта Іван Долгих.

В ході розмови з міським головою Бердянська Володимиром Чепурним домовилися провести переговори та підписати угоду про співпрацю між містами Лубни та Бердянськ.