Ви тут:
Суспільство 

Ліквідатор аварії на ЧАЕС наклав на себе руки після перегляду серіалу “Чорнобиль”

У Казахстані через кілька днів після перегляду серіалу “Чорнобиль” від НВО наклав на себе руки один із ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Його знайшли мертвим після падіння з даху 5-поверхового будинку, повідомляє УНІАН. 

61-річний житель міста Актобе Нагашибай Жусупов, за словами його доньки, дивився серіал зі “сльозами на очах”, тому що побачене в “Чорнобилі” викликало у нього важкі спогади про трагічну подію.

Донька загиблого Гаухар розповіла, що її батько 10 років стояв у черзі на квартиру, але пізніше його викреслили зі списку, що не могло не позначитися на здоров’ї чоловіка. Він весь цей час жив у гуртожитку з дружиною і п’ятьма дітьми.

Уточнюється, що Жусупов був одним з перших солдатів-запасників, яких мобілізували як ліквідаторів. Він працював прямо поруч з реактором у четвертому блоці.

Друзі вважають, що чоловік скоїв самогубство, бо відчув зневагу з боку влади.

“Він жив у злиднях”, – розповів знайомий Жусупова.

“Вважаю, що він стрибнув з висоти у повному відчаї, тому що протягом багатьох років не міг отримати житло”, – сказав голова організації, що представляє інтереси ліквідаторів аварії на ЧАЕС Бакитжан Сатов. Голова громадської організації додав, що ліквідатор все життя страждав від сильного головного болю.

поширити новину: