Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Компанія Apple купляє Intel

Компанія Apple підтвердила покупку бізнесу компанії Intel з виробництва 5G-модемів для смартфонів за 1 мільярд доларів. Про це повідомляє канал “Прямий” з посиланням на прес-службу компанії Apple.

Сторони планують закрити угоду до кінця 2019 року. За умовами угоди, компанія отримає понад 17 тисяч патентів на бездротові технології та обладнання, а 2200 співробітників Intel перейдуть на роботу в Apple.

Intel при цьому не виходить повністю з модемного бізнесу. Компанія продовжить розробляти модеми для комп’ютерів і автономних транспортних засобів.

Угода може мати стратегічне та фінансове значення для Apple, яка прагне до лідерства при впровадженні технології 5G, відзначає WSJ. Зокрема, компанія отримає доступ до багаторічних інженерним напрацювань Intel, що заощадить їй роки, необхідні для створення власних чіпів, міркують автори статті.

У свою чергу Intel могла б позбутися збиткового виробництва через якого втрачає щорічно близько $ 1 млрд.

“Угода дозволить нам сфокусуватися на розвитку технологій для мережі 5G, зберігаючи при цьому важливу інтелектуальну власність і технології, створені нашою командою”, – заявив Боб Свон, генеральний директор Intel.