Ви тут:
Полтавщина прес-конференція Р Суспільство 

Кандидат в народні депутати Фахраддін Мухтаров готовий до перерахунку голосів у 148-му окрузі

У приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція кандидата у народні депутати Верховної Ради України по виборчому округу №148 Мухтарова Фахраддіна Аладдін-огли з приводу результатів народного волевиявлення.

Фахраддін Мухтаров — мешканець Хорола, балотувався по виборчому округу №148 як самовисуванець. За півтора місяці провів більше 270 зустрічей з мешканцями сіл та райцентрів. За даними ОВК, поступився перемогою Анастасії Ляшенко, висуванці партії “Слуга народу”, отримавши 21, 27% голосів виборців. 

Він переконаний, що це стало результатом застосування проти нього брудних технологій.

Намагалися розвішувати в церквах мої фотографії на фоні мечеті, мовляв, ми будемо захоплювати церкви тощо, а це ксенофобія”.

Також, за словами Фахраддіна Мухтарова, з перших днів ведення кампанії опоненти заявляли про можливі фальсифікації з його боку.

Таким чином, це була підготовка, щоб у випадку перемоги заявити про фальсифікацію. Хоча в день виборів жодних скарг на мене чи мою команду не надійшло. У нас в ОВК не було представників, бо вона формувалася до прийняття нами рішення про участь у виборах”.

Як розповів адвокат Костянтин Лук’яненко, паралельний підрахунок голосів у ніч виборів вказував на перемогу Мухтарова. Офіційні дані підрахунку 50% бюлетенів вказували на те ж саме — він випереджав Анастасію Ляшенко на 5%.

«Проте, коли про це дізналися конкуренти, цифри почали змінюватися. Ми подали скарги в ОВК, але їх не задовольнили, фактично не мотивуючи відмови. Можливо, будемо звертатися до суду на їхні дії», – зазначив Костянтин Лук’яненко.

«Я готовий до перерахунку голосів в окрузі, хоча рішення має прийняти ОВК”, – говорить Фахраддін Мухтаров.

Він подякував прихильникам за підтримку та запевнив, що братиме участь у місцевих виборах.