Ви тут:
Суспільство Україна 

Канада та прем’єр Молдови привітали Україну з проведенням парламентських виборів

Канада вітає український народ з успішним проведенням позачергових парламентських виборів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці МЗС Канади у мережі Тwitter, інформує Espreso.tv.

“Вітаємо народ України із проведенням парламентських виборів. Канада пишається підтримкою вільних та чесних виборів в Україні, і ми й надалі підтримуватимемо українців у досягненні безпечного, успішного та демократичного майбутнього”, – зазначили у канадському зовнішньополітичному відомстві.

Своє привітання з проведенням виборів надіслала президенту України Володимиру Зеленському і прем’єр-міністр Молдови Майя Санду, повідомляє Espreso.tv.

“Шановні українці, я вітаю вас із сьогоднішньою мобілізацією і чітким голосуванням проти корупції, голосуванням за зміни, нових політиків, які керуватимуться тільки національними інтересами”, – написала Санду на своїй сторінці у Facebook.

Вона привітала президента Володимира Зеленського з “приголомшливим результатом” партії “Слуга народу”.

“Це велика відповідальність завоювати довіру такої великої кількості людей, і я бажаю президенту і партії, яка підтримує його, великої сили і наполегливості в просуванні програми реформування для громадян України”, – зазначила Санду.