Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Готується план зриву сесії, прошу поліцію звернути увагу на це”, – Олександр Біленький про підготовку зриву сесії обласної ради

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у соцмережі повідомив про підготовку плану зриву сесії. Зокрема, він зазначив, що нині формуються загони «тітушок» під прикриттям громадських активістів. Тож, звернувся до керівника ГУ Нацполіції Андрія Замахіна звернути увагу на ситуацію.

– Тут до мене публічно звернулися група депутатів – прихильники дестабілізації ситуації в області, на чолі з Іриною Степаненко. Їх не влаштовує злагоджена робота облради. З їх слів, вони чекають на нового голову ОДА, з яким, типу, «все порішали». 

Відповідь проста та лаконічна – сесія буде!

Не витрачайте дарма коштів, не обіцяйте посади. Ми виплатимо заробітну плату працівникам Регіональних парків, ми проголосуємо за міжбюджетні трансферти громадам! Все інше – на розсуд депутатів!

У своєму дописі, голова Полтавської облради звернувся до керівника Нацполіції Полтавщини Андрія Замахіна.

Вже зараз готується план зриву сесії, формуються загони «тітушок» під прикриттям громадських активістів! Прошу звернути увагу на ситуацію щодо майбутньої сесії! А хто проти громад – побачимо 19 липня, – написав Біленький.

Нагадаємо, що пленарне засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 19 липня в оновленому залі облради

поширити новину: