Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці ДСНС нагадують працівникам медзакладів правила пожежної безпеки

Для того, аби зменшити кількість пожеж фахівці обласної Служби порятунку «101» проводять профілактичні рейди, відвідують трудові колективи. Рятувальники нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, закликають їх дотримуватися та навчають як себе поводити у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Днями рятувальники провели профілактичні заняття з практичним відпрацюванням для працівників комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального підприємства «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради», повідомляють у ДСНС.

Під час занять рятувальники роз’яснили вимоги пожежної безпеки у побуті та під час перебування на роботі, розповіли статистику пожеж, їх причини та наслідки. Також, навчали як правильно користуватися вогнегасниками та вручили тематичні листівки.

Фахівці Служби порятунку наголошували, що у випадку виникнення пожежі необхідно не панікуючи зателефонувати за номером 101 та повідомити адресу, де сталося загоряння. Також, рятувальники зауважували, що включені електроприлади заборонено гасити водою, тільки вогнегасником. Під час евакуації рухатися необхідно якомога ближче до підлоги, щоб не учадіти, адже дим завжди піднімається вгору. Також, треба допомагати іншим людям вийти на вулицю з палаючого приміщення, але не забувати і про власне життя.

поширити новину: