Ви тут:
Суспільство Україна 

Епіфаній повідомив, що на святкування Хрещення Руси-України привезуть мощі Андрія Первозванного

Богослужіння з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Руси-України відбудеться на території Святої Софії Київської. Про це повідомив Предстоятель ПЦУ Епіфаній, інформує Espreso.tv.

“Вперше там на Різдво служили, коли було привезено Томос про автокефалію, а також відбулась моя інтронізація як Предстоятеля, тому це місце є особливим місцем для нашої Церкви. Це історичний осідок Київських митрополитів, тому урочисте богослужіння відбудеться саме на території цієї визначної для українського православ’я не тільки пам’ятки, але й духовного історичного центру”, – повідомив митрополит Епіфаній.

Предстоятель додав, що після урочистої божественної літургії хресний хід вирушить до пам’ятника князю Володимиру Великому, де буде звершено подячний молебень. Всі святкування завершаться вже у Михайлівському золотоверхому монастирі.

Епіфаній заявив, що з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Руси-України з Константинополя привезуть мощі основоположника Української православної церкви – святого апостола Андрія Первозванного.

“28 липня мощі перебуватимуть разом зі священнослужителями у Святій Софії, під час хресного ходу, а після чого протягом декількох днів перебуватимуть на території Михайлівського золотоверхого монастиря у кафедральному соборі, розповів митрополит Епіфаній”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: