Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Друге пленарне засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

25 липня о 10 годині розпочалося друге пленарне засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

У залі зареєструвалися 52 депутати з 84. Сьогодні планують розглянути 43 питання життєдіяльності області, зокрема щодо припинення права користування частиною мисливських угідь, надання мисливських угідь у користування, погодження клопотань про приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок, оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області, земельні та майнові питання, звернення депутатів обласної ради.

На початку засідання оголосили про створення депутатської групи “Успішна Полтавщина”. Її очолив депутат Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко.

Також 40 депутатів підтримали лист громадськості з проханням взяти під контроль хід розслідування справи щодо обвинувачення голови Опішнянської селищної ради Миколи Різника.

Автори листа – керівники місцевого самоврядування. Він адресований до військової прокуратури, начальника поліції Полтавщини Андрія Замахіна та прокуратури Полтавської області.

“Ми ні на кого не тиснемо. Нас просять контролювати неупередженість розгляду даного питання. Той хто натиснув кнопку “за” просто таким чином підписує даний лист”, – сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Нагадаємо, що перше пленарне засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбулося 19 липня в оновленому залі, який реконструювали за 44 млн грн.

Після 6-годинної роботи, голова Полтавської обласної ради оголосив перерву у пленарному засіданні двадцять шостої сесії облради сьомого скликання.

Депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2019 рік

Депутат Полтавської обласної ради Анатолій Кибка склав свої повноваження. Наступним, за погодженням з політичною партією “Аграрна партія України”, визнали депутатом Юрія Кобченка і вручили йому відповідне посвідчення. 

Комунальні установи Полтавщини отримали нових керівників: рішення .