Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Дощі та спека: якою буде погода в Україні цього тижня

16 липня дощі найбільш ймовірні у східній частині України. Проте це не означає абсолютне сонечко на решті території – сонце все ж чергуватиметься із локальними дощами, хоча й незначними. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко. 

– Космічні фото показуть нам, що Україна – у зоні атмосферних фронтів – на знімку. Ось цей хмарний, із дощами, фронт, поступово переміщуватиметься у східному напрямку.

Температура повітря у вівторок:

найтепліше на Півдні – +24+28 градусів, найхолодніше на Сході – +18+22 градуси. У більшості областей передбачається +20+25 градусів.

У Києві середина літа відзначається періодичними дощами.

– І завтра, 16 липня, є ймовірність невеликих опадів, але на сонце також розраховуйте. Протягом дня у столиці очікується +21+23 градуси.

Надалі дощі з періодичними грозами пройдуть у західних та північних областях, температура повітря поступово підвищуватиметься.

– У другій половині тижня, особливо вихідними, літо нарешті нам широко усміхнеться – вдень потепліє до +25+29 градусів, на Півдні до +30 градусів. До чергової хвилі всенародного стогнання про спеку залишилося півтижня – насолоджуйтесь свіжим повітрям, – написала Діденко.