Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Дощі – підсуваються, спека – відсувається, – яким буде прийдешній тиждень

Дощі – підсуваються, спека – відсувається. Такий лейтмотив початку нового синоптичного тижня в Україні.

22 липня атмосферний фронт прийде в Україну. Фронт виконуватиме побажання циклону на ім`я Theo, який примостився поблизу скандинавського хвостика, аж на півночі Норвегії. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко. 

– Циклон – богзна де, а фронт припхається до нас створювати умови атмосферної нестабільності. Так буває в природі, що хтось здалеку диктує свої умови, проте кліматична територія – це стабільно і завжди, а циклони з фронтами швидко минають. Ще не таких бачили, – напи сала синоптик.

Атмосферний фронт у понеділок зумовить в західних та північних областях України короткочасні дощі, місцями з грозами. Під час гроз дощ може посилитися.

Фронт поступово переміщуватиметься на схід, південний схід, тому завтра ввечері опади досягнуть Одещини та центральних областей, окрім Дніпропетровщини. На Сході та у на більшості території Півдня у понеділок переважатиме суха сонячна погода.

Температура повітря 22 липня суттєво не зміниться, вдень +25+30, на Заході +23+28, на Півдні та Сході плюс більшість центральних областей очікується +28+33 градуси.

Проте на крайній півночі вже дмухне прийдешнє похолодання, у північних районах Чернігівщини та Київщини завтра +23+25 градусів.

– У Києві 22 липня очікуються періодичні короткочасні дощі, грози. Температура повітря найближчої ночі +15+19 градусів, завтра вдень +25+27 градусів.

У вівторок, 23 липня, у більшості областей України, включно з Києвом, температура повітря відчутно знизиться. 

– Між іншим, зверніть увагу на сильну вівторкову спеку в Західній Європі, у Центрі та на Півдні континенту! Літо із малинового та вишневого кольорів переходить у сонячні, абрикосовий та персиковий. Хай ці кольори будуть з нами завжди в осінню сіру пору року. Зафіксуємо це сонце у скляних банках та баночках, додамо його до чаю у грудні і – нехай увесь світ зачекає. А сьогодні є ще час і для сонця, і для вишень, і для розумного голосування. Легкого понеділка для нашої совісті, – підсумувала Наталка Діденко.

поширити новину: