Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дорожники ремонтують центральну вулицю Кременчука

Наразі шляховики приступили до третьої черги ремонтних робіт на центральній вулиці Кременчука. Ними ведеться підготовка до асфальтування ділянки від вулиці Академіка Маслова до вулиці Перемоги. Ці підготовчі роботи дорожники планують завершити до вихідних.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Ремонт вулиці Соборної було розпочато минулого року. Першим етапом було охоплено ділянку від вулиці Небесної Сотні до вулиці Олександра Халаменюка. Відповідно до цьогорічних планів ШРБУ має завершити ремонт асфальтобетону на ділянці від вулиці Небесної Сотні до вулиці Перемоги.

Окрім дорожніх робіт на центральній вулиці міста, а саме, на ділянці від вул. Перемоги до вул. Маслова та від вул. Маслова до вул. Квартальної проводиться реконструкція мереж зовнішнього освітлення, яка передбачає заміну комунікацій на нові, а також старих вуличних світильників – на сучасні енергоефективні лед-лампи.

У зв’язку з проведенням цих робіт на центральній вулиці Кременчука дещо ускладнено рух автотранспорту. Просимо кременчужан із розумінням поставитися до дорожніх робіт, а власників транспортних засобів не залишати свої автівки обабіч вулиці Соборної.

 

поширити новину: