Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Діти Донеччини, які проживають на лінії зіткнення, приїхати відпочивати на Полтавщину

50 дітей Донецької області, які проживають в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, направились на оздоровлення та відпочинок на третю оздоровчу зміну до дитячого оздоровчого центру санаторного типу “Миргородський” Полтавської обласної ради. Про це йдеться на офіційному сайті Донецької ОДА.

Дитячий центр розташований в екологічно чистій зоні, в одному з наймальовничіших куточків Миргородщини, в сосновому лісі, біля унікальної за чистотою води річки Псел, за 35 км від курортного Миргорода.

Це зумовлює повне уникнення промислових впливів міста на екологію центру. Чудодійне повітря, завдяки величезним легеням соснового та неподалік лісів, вкупі з луками та річкою – фактори, які найліпше відповідають потребам відпочинку та лікування.

Площа території центру становить 8,1 га.

Для організації дозвілля та для проведення спортивної роботи в центрі облаштовані спортивні майданчики – футбольний та волейбольний, тенісні столи, більярдний стіл, літній стаціонарний басейн, ігрові дитячі майданчики, а також є спортивне обладнання та інвентар.

“Участь в зміні дозволить дітям відчути себе частиною великої української родини. Зміна триватиме 21 день”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: