Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Ділки з Полтави та Києва організували конвертаційний з обігом у сотні мільйонів гривень, — СБУ

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність потужного міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом у сотні мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори угруповання з Києва та Полтави організували механізм із виведення у “тінь” коштів низки комерційних структур.

Зловмисники “надавали послуги” комерсантам із мінімізації податкового навантаження. Механізм розкрадання бюджетних коштів був організований через використання підконтрольних фірм реального сектору економіки та підприємств з ознаками фіктивності.

Під час санкціонованих слідчих дій у офісних приміщеннях “конверту”, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів провадження правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, ноутбуки, податкову звітність та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок, а також готівку на суму понад 2,6 мільйона гривень.

За висновками експертів, за час свого функціонування конвертцентр встиг “вивести в тінь” приблизно триста мільйонів гривень.

“Наразі на рахунки понад сорока п’яти юридичних осіб, а також на майно, яке використовувалося в протиправній діяльності накладено арешт. Діяльність конвертцентру повністю локалізовано. Триває досудове розслідування”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: