Ви тут:
Суспільство Україна 

АМКУ розгляне справу проти облгазів Фірташа

АМКУ розгляне справу проти облгазів за підозрою, що головою наглядової ради одночасно в усіх товариствах є одна особа, пише Еспресо

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольний комітет України

Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про порушення 18 газорозподільчими компаніями закону “Про захист економічної конкуренції”. 

За інформацією АМКУ, порушення полягає в тому, що громадянина Великої Британії Девіда Етоні Ховарда Брауна призначили головою наглядової ради одночасно у всіх компаніях без отримання відповідного дозволу органів АМКУ.

Йдеться про наступні підприємства: “Сумигаз”, “Запоріжгаз”, “Чернігівгаз”, “Дніпропетровськгаз”, “Львівгаз”, “Хмельницькгаз”, “Криворіжгаз”, “Тисменицягаз”, “Миколаївгаз”, “Київоблгаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Рівнегаз”, “Дніпрогаз”, “Закарпатгаз”, “Чернівцігаз”, “Харківміськгаз”, “Житомиргаз”, “Харківгаз”.

Як зазначили в АМКУ, призначення Брауна є порушенням закону “Про захист економічної конкуренції” та дає підстави вважати:

зазначені товариства єдиним суб’єктом господарювання;
зазначені концентрації можуть мати негативні наслідки у вигляді монополізації товарного ринку, зловживання монопольним(домінуючим) становищем, суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частині.

поширити новину: