Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Агрофірма «Подоляка» замінила аварійну покрівлю Байрацького будинку культури на 438 тис. грн

Господарство допомагає селу Диканського району вже понад 18 років. А в місцевому осередку культури повністю відремонтувало дах.

Будівля багато років знаходилася в критичному стані. Тож господарство закупило необхідні матеріали, перекрило покрівлю і провело додаткові ремонтні роботи на 438 тис. грн. Працівники зробили також водовідвід з даху.

Про це повідомили у прес-службі агрофірми «Подоляка».

Байрацький будинок культури

До робіт долучилася і місцева сільська рада — замінила всі вікна Будинку культури, поставила освітлення для подвір’я, і паркан.

Кожне свято, концерт, або інші заходи в селі — проходять за фінансовою участю агрофірми. Ми звертаємося до господарства за допомогою, адже без коштів будь-яке свято провести неможливо. Приємно, що тут завжди відгукуються і виділяють все необхідне, — розповіла учасниця художньої самодіяльності Байрацького будинку культури Ольга Калюжна.

Агрофірма щорічно виділяє понад 15 тис. грн на святкування Дня села, 8 тис. грн — на День захисту дітей. Також спрямовує кошти на заходи до Дня людей похилого віку, Дня Незалежності, Купальських гулянь й інших свят.

Жителі Байраку відвідують концерти, які господарство організовує в Диканьці, й інші заходи в Полтаві понад п’яти разів на рік. Щорічно на транспортування мешканців спрямовують понад п’ять тисяч гривень. Минулого місяця до Дня захисту дітей привезли цирк і організували виступ лялькового театру.

Учасниця художньої самодіяльності Байрацького будинку культури Ольга Калюжна

Учасників художньої самодіяльності Байрака запрошують на виступів в районних і обласних культурних заходах тричі на рік і більше — кошти на підвезення також надає агрофірма.

Тішить така допомога. У Будинку культури офіційно працює дві людини, але ж учасників самодіяльності — набагато більше. А тих, хто в цій культурі має потребу — дітей, підлітків, та людей поважного віку — ще більше. Тож для нас ця підтримка — дуже вагома, — додає Ольга Калюжна.

Агрофірма нещодавно привезла співака Олега Винника. Його концерт став наймасштабнішою подією в селі за останній час. На виступ завітали жителі з усього району і навіть сусідніх областей.

Я живу у цьому селі. І мій обов’язок — допомагати односельцям. Культура — це те, що робить нас людьми. Тут живуть таланти, яким варто сприяти. І дякую Богу, що маю змогу це робити, — розповідає генеральний директор агрофірми «Подоляка» Олександр Подоляка.

 

поширити новину: