Ви тут:
Суспільство Україна 

46-та ОДШБР вдосконалює бойову майстерність

На Житомирщині проходять батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів 46-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України у тісній взаємодії з авіацією Повітряних Сил та армійською авіацією Сухопутних військ Збройних Сил України. Про це інформує прес-служба Міноборони України.

Під час навчань, посилені танками та артилерією, десантно-штурмові підрозділи відпрацювали вихід до району зосередження, облаштування та маскування польового табору, його охорону, оборону тощо.

Також практично були відпрацьовані питання перегрупування сил, заняття визначених рубежів з подальшим відбиттям атаки умовного противника. Після цього, підрозділи відпрацювали наступальні дії з метою знищення основних сил противника.

“До виконання навчально-бойових завдань залучалися всі штатні та придані підрозділи бойового і тилового забезпечення. Кожен підрозділ мав конкретне завдання, що значно ускладнювалося різними ввідними, які можуть виникнути під час бойових дій на Донбасі: засідка, блокування колон, мінування доріг, дії диверсантів та багато іншого”, — зазначив командир окремої батальйонної тактичної групи.

поширити новину: