Ви тут:
Суспільство Україна 

“Зупини капітуляцію”: мітингувальники під АП вимагали залучити до Мінських переговорів ветеранів

У понеділок, 10 червня, о 19:00 під Адміністрацією президента України розпочалась акція “Зупини капітуляцію”

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Мета акції – введення в групу що складає дорожню карту до Мінська, людей з ветеранів, що мають довіру у ветеранському оточенні, які б інформували про вимоги, що ставляться парламентерам в Мінську, і обгрунтовували ті або інші рішення”, – повідомив ініціатор акції користувач Serg Marco.

фото Facebook Алексей Панич

Активісти також заявили, що вимагають виконання обіцянок Володимира Зеленського про деолігархізацію, відсутність кулуарних домовленостей із олігархами і відкритість процесів. При цьому вони нагадали про зустріч Зеленського з бізнесменом Ігорем Пінчуком, після якої тестя Пінчука Леоніда Кучму призначили керувати переговорами в Мінську.

“Секретна зустріч з олігархом Пінчуком, після якої парламентером в Мінську був призначений Кучма, а прес-секретар Зеленского повторює тези Кучми про “ЗСУ, що стріляють по мирних об’єктах”, наочно дають зрозуміти, що заяви Зеленского не було виконано. Що в його команді деструктивні елементи. Тому ми даємо можливість президентові піти назустріч ветеранському суспільству і збудувати прозорі процеси, які не дадуть зрадити інтересам України на міжнародній арені”, – заявляють ініціатори акції.

фото Facebook Алексей Панич

Активісти наголосили, що акція мирна, зброю, колотнечу і вандалізм “не вітатимуть”, а з прапорів можливе використання лише прапорів України та військової символіки.

фото Facebook Алексей Панич
Учасники акції “Зупини капітуляцію” біля Адміністрації президента України спалили білий прапор – символ визнання поразки

Про це повідомив у Facebook журналіст Стас Козлюк.

“Під АП спалили білий прапор. Народу може близько 2 тис.”, – написав Козлюк.