Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителі громад Полтавщини, де працює агрохолдинг «Кернел», можуть виграти 15 тисяч гривень за публікацію про свою громаду в Facebook

Агрохолдинг «Кернел» оголосив конкурс, у якому можуть брати участь жителі Полтавщини. Його суть — розповісти про цікаві факти та історії, видатні місця та про позитивні події у своєму рідному селі, повідомляє ГО «Полтавщина Аграрна».

За розповідь про свою громаду в Facebook найактивніші учасники отримають премії, подарунки та екскурсії на виробничі активи.

Щоб взяти участь, мешканці області мають поділитися яскравими моментами життя своєї громади та опублікувати ці розповіді на своїй сторінці у Facebook. Учасникам радять прикріпляти власні фотографії з цікавих заходів або улюблених місць.

Правил конкурсу лише два:

1. Написати про свою громаду у Facebook;

2. Додати хештеги #ЗміниПочинаютьсязТебе #ДійРазомзКернел #АгентиРозвиткуГромад.

Профіль учасника має бути відкритим, щоб організатори конкурсу змогли побачити публікації. Приватність своєї сторінки можна перевірити в налаштуваннях соцмережі.

На першому етапі конкурсу найактивніші учасники отримають заохочення та можливість позмагатися за головні призи. За перше місце переможець отримає 15 тис. грн, за друге — 10 тис. грн, за третє — 5 тис. грн. Окрім подарунків та грошових премій, на учасників чекають екскурсії на виробничі активи агрохолдингу.

Переможця оголосять до 22 серпня. У разі виникнення додаткових запитань, можна зателефонувати за номером: 0-800-501-483.

Взяти участь можуть мешканці населених пунктів регіонів присутності «Кернел».