Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#За вірність_народу_України: у Полтаві нагородили військових медиків

Сьогодні, напередодні професійного свята — Дня медичного працівника, за розпорядженням голови Полтавської обласної ради, за досягнуті високі показники у службовій і бойовій підготовці, вагомий особистий внесок у захист незалежності та територіальної цілісності України, високий патріотизм, вірність Військовій присязі почесною відзнакою обласної ради – Нагрудним знаком “За вірність народу України” ІІ ступеня нагородили трьох медиків Полтавського військового госпіталю.

Усі вони виконували свій професійний обов’язок на Сході України.

Відзнаки вручили депутати обласної ради Руслан Рогов та Геннадій Коваленко.

– За дорученням голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, хочемо вручити вам нагороди та висловити слова вдячності за службу, за те, що ви робите для полтавців й усієї України. Вітаю увесь особовий склад військового госпіталю. Бажаю, аби ви були здорові, щасливі і щоб у ваших родинах усе було добре. Мирного неба над головою нам усім, – сказав Геннадій Коваленко.

– Вітаю вас, “Янголи в камуфляжі”. За часів війни ваша професія стала настільки потрібною, як ніколи раніше. Дякую вам за те, що ви своєю жертовністю і мужністю рятуєте життя наших хлопців. Інколи ви робите більше, ніж сам Господь Бог. Дуже важливо, що у нас є люди, які жертвують навіть життям задля того, аби рятувати життя інших. Зі святом, – сказав Руслан Рогов.

Урочисті заходи відбулися у малому актовому залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Система Orphus