Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

З 14 червня у мікрорайоні Алмазний відновлять централізоване постачання гарячої води

Профілактичні роботи на котельні по вулиці Ціолковського, 36 у мікрорайоні Алмазний у Полтаві завершені. Котельня відновлює свою роботу. А це для мешканців мікрорайону означає, що з ранку п’ятниці, 14 червня, вони знову будуть з гарячою водою.

Про це повідомляє прес-служба “Полтаватеплоенерго”.

Із п’ятниці, 14 червня, в оселях жителів мікрорайону Алмазний відновиться централізоване постачання гарячої води.

Протягом цього часу працівники «Полтаватеплоенерго» провели гідравлічні випробування теплових мереж, ліквідацію поривів, виявлених у процесі випробувань, повірку приладів обліку та контрольно-вимірювальних приладів, ремонт технологічного обладнання.
Нині продовжуються роботи із заміни ділянки магістрального трубопроводу підприємства від ЦТП-40. У зв’язку з цим постачання гарячої води буде тимчасово відсутнім у будинках за адресами:
   — вул. Героїв АТО, 75;
   — вул. Героїв АТО, 77;
   — вул. Героїв АТО, 79;
   — вул. Ціолковського, 40;
   — вул. Ціолковського, 42;
   — вул. 23 вересня, 23/83, корп. 1, 2, 3.
Про час завершення робіт і відновлення послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям зазначених будинків підприємство повідомить додатково.
Нагадуємо, що у зв’язку з проведенням монтажу нової теплової мережі на території ринку «Мотель» тимчасово відсутня послуга з централізованого постачання гарячої води мешканцям будинку по вулиці Грушевського, 13. Про час завершення робіт і відновлення послуги мешканцям будинку підприємство повідомить додатково.
Проведення планових робіт з підготовки решти об’єктів теплового господарства міста відбувається в штатному режимі відповідно до графіка, затвердженого виконавчим комітетом Полтавської міської ради, ознайомитися з яким можна тут: https://bit.ly/2FJcTtd 
Про терміни відсутності гарячої води в розрізі адрес житлових будинків міста можна дізнатися за допомогою цілодобового он-лайн сервісу «Мапа комерційного обліку».