Ви тут:
PROвсе Суспільство ТОП-новина 

Як попередити перегрів у дитини

Намагайтеся проводити більше часу в тіні, повідомляє nashamama.com

Незалежно від одягу, яку ви вибрали, краще тримати малюка подалі від прямих сонячних променів. Особливо в проміжок між 10:00 і 16:00, а прогулянки на свіжому повітрі плануйте на ранковий і вечірній час.

Вибирайте одяг з натуральних тканин
Одяг з щільно тканих матеріалів пропонує найкращий захист і дозволяє шкірі “дихати”, одночасно захищатиме від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Обов’язковий атрибут в спеку – кепка або панамка

Давайте дитині воду
Діти погано розрізняють сигнали тіла про спрагу, тому їм слід нагадувати про питво. Тіло дітей містить більше води, ніж у дорослих, і тому для них втрата рідини – критична проблема. Крім того, діти активно рухаються, і більше втрачають вологу через шкіру. Дітям радять споживати воду протягом усього дня, і особливо під час активних ігор або занять спортом.

Не забудьте про сонцезахисні окуляри
Надмірне перебування під сонячними променями підвищує ризик, що в старшому віці у вашої дитини може з’явитися катаракта. Якісні сонцезахисні окуляри захистять очі вашої дитини від шкідливих УФ-променів.

Сонцезахисний засіб
Використовуйте для захисту малюка сонцезахисний засіб (крем, спрей і т.д.) широкого спектра дії (UVA і UVB) з SPF 15 і вище, залежно від погодних умов.

Система Orphus Поделиться на fb