Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Внаслідок артобстрілу, на Донбасі загинув 28-річний полтавець Дмитро Пругло

Сьогодні вночі, 7 червня, внаслідок прицільного артилерійського обстрілу позицій спецпідрозділу «Азов» поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі, загинув боєць родом з Полтавщини Дмитро «Круглий» Пругло. Про це повідомили у прес-службі полку”Азов”.

– Поклали життя за Україну двоє наших побратимів на позивні «Круглий» та «Максон». Ворог, підступно знехтувавши всіма домовленостями та режимом припинення вогню, атакував наші опорні пункти з артилерії 122 мм та мінометів 120 мм.

Полтавець Дмитро «Круглий» Пругло прийшов в «Азов» ще 2014 року, брав участь у всіх ключових боях підрозділу, де показав свої хоробрість та професіоналізм. Займав посаду заступника командира роти з роботи із особовим складом, його бійці завжди брали з нього приклад та щиро поважали. Йому було 28 років. 23-річний Максим «Максон» Олексюк долучився до полку 2017-го, за півтора року служби проявив себе відданим військовій справі, відповідальним та щирим побратимом.

Цей військовий злочин вкотре демонструє, що будь-які домовленості чи то з Росією, чи то з її маріонетками «ЛДНР» нічого не варті. Цим нелюдам невідомі поняття воїнської честі та гідності. 

Від імені полку «Азов» висловлюємо найщиріші співчуття родинам та близьким наших товаришів по зброї Круглого та Максона. Помстимо смерть великих лицарів, – йдеться у повідомленні.