Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В Управлінні Держпраці Полтавщини розповіли про подовження термінів дії атестації робочих місць

Підприємство не може провести атестацію у термін, визначений у колективному договорі з незалежних від нього причин.

Чи дозволяється при проведенні чергової атестації використати результати санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, отримані під час попередньої атестації, проведеної 5 років тому?

Відповідь надає старший інспектор управління Держпраці у Полтавській області Тетяна Островська.

Відповідно до вимог чинного законодавства, результати атестації робочих місць за умовами праці є єдиною прийнятною підставою для об’єктивної оцінки умов праці та обґрунтованого надання працівникам, які працюють у шкідливих і важких умовах, пенсій за віком на пільгових умовах за Списками № 1 і № 2,  щорічних додаткових  відпусток, доплат  до тарифних  ставок (окладів), скороченого робочого тижня, молока або інших рівноцінних  харчових продуктів.

Відповідно Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 атестація робочих місць за умовами праці проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначається наказом по підприємству в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років. При докорінній зміні умов і характеру праці проводиться позачергова атестація.

Результати атестації (як уперше проведеної, так і чергової)  застосовуються  протягом 5 років після їх затвердження до дати видання наказу на підприємстві про результати проведення чергової атестації. Продовження термінів дії  атестації робочих місць за умовами праці на більший термін чинним законодавством не передбачено.

В зв’язку з численними зверненнями підприємств, установ та організацій щодо неможливості своєчасного проведення чергової атестації робочих місць за умовами праці через відсутність коштів для фінансування відповідних санітарно-гігієнічних досліджень у 2005 році був виданий наказ Міністерства праці та соціальної політики «Про затвердження Роз’яснення про проведення атестації робочих місць за умовами праці в окремих випадках» від 21.08.2000 № 205.

Наказ мав тимчасовий характер і його застосування поширювалося як виняток лише на підприємствах, де з незалежних від них причин склався скрутний фінансово-економічний стан, що мало підтверджуватися відповідними документами. За результатами правової експертизи, проведеної у 2014 році, Міністерство юстиції України запропонувало скасувати його, як такий, що ухвалений із порушенням законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Цей наказ скасовано 05.06.2014 наказом Міністерства соціальної політики України від № 361.

Отже, незалежно від фінансового стану підприємства, атестація робочих місць за умовами праці має проводитися відповідно до вимог чинного законодавства не рідше одного разу на п’ять років, як це передбачено Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці.