Ви тут:
Полтавщина 

В Україні з’явиться молодіжна хокейна ліга

Результати виступів збірних команд юніорів свідчать про те, що для національної збірної України вкрай необхідний якісний резерв гравців.

Як розповіли у Федерації хокею України, враховуючи необхідність змін в дитячо-юнацьких змаганнях, Федерацією хокею України прийнято рішення щодо створення Української молодіжної хокейної ліги (УМХЛ), яка буде опікуватися організацією дитячо-юнацьких змагань у всіх вікових категоріях починаючи з сезону 2019-2020 років. У діяльності УМХЛ буде використаний досвід провідних європейських та північноамериканських ліг.

УМХЛ – це принципово нова, прозора для всіх учасників організація, діяльність якої спрямована на розвиток дитячого-юнацького хокею в Україні.

Основними напрямками роботи УМХЛ є:

  • забезпечення проведення змагань за єдиними прозорими правилами для усіх вікових груп, що будуть враховувати економічну складову та забезпечення умов для якісного освітнього процесу;
  • аналіз виступу спортсменів по кожній віковій категорії;
  • співробітництво з органами державної влади та місцевого самоврядування для забезпечення кращих умов розвитку хокею на місцях;
  • робота по залученню меценатів, спонсорів та партнерів;
  • широке висвітлення подій в дитячо-юнацькому хокеї;
  • проведення регулярних акцій та заходів, спрямованих на створення позитивного іміджу цього виду спорту, а також залучення більшої кількості дітей до занять хокеєм.

Найближчим часом буде презентовано програму діяльності УМХЛ, поставлені цілі на сезон 2019/2020 років та шляхи їх реалізації.