Українка стала шестиразовою чемпіонкою Європи з фехтування

Ольга Харлан у вирішальній битві перемогла Манон Брюне з Франції.

Як розповіли у Федерації фехтування України, українка стартувала в груповому раунді першості, яка проходила у німецькому Дюссельдорфі, з шістьма перемогами, після чого отримала другий номер посіву в турі прямого вибування. В 1/16 фіналу Харлан не помітила німкеню Лею Крюгер (15: 2), далі розібралася з іспанкою Араселі Наварро (15:13), а в бою за потрапляння в півфінал вибила з боротьби росіянку Ольгу Нікітіну (15: 7).

В 1/2 фіналу наша фехтувальниця обіграла угорку Анну Мартон (15:10), а в поєдинку за золото в напруженій боротьбі вирвала перемогу у француженки Манон Брюне (15:12).

Ця золота медаль континентальної першості стала вже шостою для Харлан в особистій першості. Також на рахунку українки два чемпіонства в командному турнірі.

Слід зазначити, що Ольга Харлан є одним з фаворитів Олімпійських ігор — 2020 року у змаганнях з фехтування.