Україна вперше у історії зіграє у фіналі чемпіонату світу з футболу (ВІДЕО)

Молодіжна збірна, яка складена з гравців до 20 років, у півфіналі польського Мундіалю переграла Італію.

У звітному матчі все вирішилося у другому таймі. На 65-й хвилині Конопля прострілив з правого флангу, Супряга пропустив м’яч, корпусом відтіснивши захисника, а Сергій Булеца з центру штрафного майданчика пробив точно під поперечину – 1:0.

Італійці всіма силами пішли вперед у напад, і на 80-й хвилини отримали чисельну більшість: Попов зачепив у верховій боротьбі Пінамонті, через що арбітр показав друге попередження захиснику, який додився матч з трибун.

Апогеєм зустрічі стали останні хвилини. За хвилину італійці забили, здавалося, рятівний для гол (Скамакка прийняв м’яч в штрафній, корпусом відтіснив опонента і з розвороту завдав точного удару), однак система VAR знову нагадала про себе – італієць порушив правила проти українця, через що взяття воріт відмінили.

На чемпіонаті світу 2019 року, який пройшов у Польщі, збірна України вперше в своїй історії зуміла вийти до фіналу цього турніру. До цього українці чотири рази виходили із групи, але завжди покидали турнір на стадії 1/8 фіналу.