Ви тут:
Відео Суспільство 

У зоні ООС відбулись навчання танкового резерву (ВІДЕО)

На полігонах в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають тренування танкових екіпажів, які знаходяться в районах відведення.Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

За розпорядженням командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського, усі практичні заходи проводяться з урахуванням поточної обстановки та висновків з аналізу щодо подальшого розвитку ситуації на Донбасі.

Цього разу для тактико-спеціальних навчань із танковим підрозділом був застосований нестандартний підхід, який полягав у тому, що підлеглі лише в загальних рисах знали, що їх очікує попереду.

Командирам та екіпажам довелось постійно вести розвідку, з ходу приймати рішення та реагувати на постійну зміну обстановки.

“Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський, який на місці перевірив дії танкового резерву, переконався у професійних навиках підлеглих та їх навиках діяти однією командою під час складних моментів бою чи внаслідок виникнення позаштатних ситуацій”, – йдеться у повідомленні.