Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Засульській ОТГ розробляють Стратегію розвитку громади

Відбулося друге засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Засульської ОТГ.

Радник з питань регіонального розвитку Полтавського ЦРМС Вадим Штефан провів навчання для керівників структурних підрозділів виконкому та старост, повідомляють у сільській раді.

Під час засідання виявлено взаємозв’язки між внутрішніми (сильні та слабкі сторони) та зовнішніми (можливості та загрози) факторами, що мають стратегічне значення для Засульської громади та слугують основою для формування стратегічних та операційних цілей її розвитку на довгострокову перспективу.

Учасники навчання провели SWOT-аналіз.

Сильними сторонами виявлено: землі сільськогосподарського призначення сільської ради (переважно ґрунти чорноземного типу), потужний розвиток сільськогосподарської галузі, мережа транспортних та пасажирських сполучень, поклади корисних копалин для промислового комплексу, туристичний та рекреаційний потенціал, історично-культурна спадщина, автентичні промисли, наявність у СКП «Сяйво» різнопланової спеціалізованої техніки.

Слабкі сторони: демографічна ситуація, занедбаність дорожньої та інженерної інфраструктури, пасивність населення, незадовільний стан поводження з ТВП, слабкі доходи населення, низький розвиток промисловості.

Підсумком нинішнього засідання робочої групи стало визначення головних напрямків подальшого розвитку громади. Робота над розробкою Стратегії громади триває.

поширити новину: