Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Щербанівській ОТГ делегації зі східних областей переймали досвід створення громади

11 червня до Щербанівської громади завітала делегація у рамках навчального візиту «Найкращі юридичні практики об’єднання  територіальних громад на прикладі громад Полтавської області. Міжмуніципальне співробітництво».

Учасники – представники органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей, що знаходяться в районах, які межують із «лінією зіткнення».

«Звичайно, всі громади знаходяться на різних етапах розвитку. Є вже створені ОТГ і є громади, які очікують на вибори. Міжмуніципальне співробітництво – один із ефективних та універсальних інструментів спільного вирішення соціально-економічних проблем», – коментують Ганна Білявська та Дмитро Курочка, спеціалісти з територіального об’єднання Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Читайте також: Юридичні практики та міжмуніципальне співробітництво: ОТГ Полтавщини ділитимуться досвідом з представниками Луганської та Донецької областей

Представники делегації відвідали Розсошенську гімназію, де спілкувалися з Євгеном Ялівцем, директором закладу, та Світланою Мельник, заступником сільського голови. Оглянули спорткомплекс “Розсошенці”. Далі познайомилися з Ларисою Кирячок, завідуючою ДНЗ “Яблунька”. Також прогулялися новим мікрорайоном “Садовий”.

 

«Важлива тісна співпраця з депутатським корпусом. Моє побажання учасникам візиту – не боятися об’єднуватися та робити це з розумом!», – говорить Ігор Процик, сільський голова.

Учасникам групи надзвичайно цікаво не тільки в теорії, але й на практиці побачити як саме впроваджуються в життя місцеві ініціативи, як працює налагоджено діалог між громадою та владою, а також яким чином в громаду залучаються кошти.

 

 

поширити новину: