Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці презентували “Книгу, написану з любов`ю до рідного краю”

У приміщенні Семенівської дитячої музичної школи відбулася презентація “Книги, написаної з любов’ю до рідного краю”. Це колективна поетична збірка, у якій представлені твори авторів родом із Лубенщини, Багачанщини, Оржиччини, Семенівщини та Хорольщини. 

На презентацію завітали ініціатор і головний меценат видання, народний депутат Костянтин Іщейкін, голова Семенівської ОТГ Людмила Милашевич, представники шкіл, шанувальники художнього слова. 

Як зазначили ведучі дійства, літераторки та журналістки Ольга Ружицька і Світлана Фільчак, представлена збірка – чи не єдина, автори якої об’єднані за принципом локального земляцтва. Окрім віршів, у ній наведені і короткі коментарі авторів, у яких вони зізнаються в любові до малої батьківщини.  

“Найкращі, найшанованіші, які рухали світ, народилися в селі. Всі наші досягнення не матимуть сенсу, якщо ми забудемо, край, де виросли. Я випробовував книжку на своїх дітях. Старша прочитала – пустила сльозу, так глибоко зачепило”, – зізнався Костянтин Іщейкін.  

Людмила Милашевич привітала всіх з прийдешніми святами та подякувла гостю з Полтави за підтримку ініціатив і давню співпрацю з ОТГ.

 

Із земляками поспілкувалися та читали свої твори викладач музичної школи з 30-річним стажем, просвітянка та ініціатор встановлення погруддя Шевченка у райцентрі Ольга Янкевич, і уродженка Семенівки, нині полтавка, член НСПУ, лауреат літературних конкурсів Галина Пустовгар. 

До книги також увійшли твори Сергія Осоки, Наталії Дорогавцевої, Ольги Хало, Юлії Манойленко, Наталії Баклай та ін. Ілюстраціями до видання стали малюнки дітей – переможців одноймненного художнього конкурсу. 

Збірка видана у співпраці з Полтавською обласною організацією Національної спілки письменників та призначена винятково для безкоштовного розповсюдження, її роздадуть до шкіл та бібліотек району. 

поширити новину: