Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській установі виконання покарань №23 протікає дах

Начальник Полтавської установи виконання покарань (№23) Олексій Домашов звернувся до постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Полтавської міської ради з проханням виділити кошти з міського бюджету для капітального ремонту будівель установи.

Засідання комісії відбулося 18 червня. Його провів голова Сергій Луценко, повідомили у Полтавській міській раді.

Зокрема, Олексій Домашов розповів, під час опадів відбувається значне протікання даху в приміщення де знаходяться засуджені та увязнені, що спричиняє виникненню не лише руйнування будівлі, а й виникненню грибку та поширенню таких хвороб як туберкульоз.

– Нині у нас перебувать понад 600 чоловік засуджених та ув’язнених. У літній період, оскільки немає чердачного приміщення, там неймовірна спека. І люди, які знаходяться на 3 поверсі, на шию одягають рушники, щоби хоч якось врятуватися від спеки. Це призводить до жахливих умов утримування.

Голова постійної комісії Сергій Луценко розповів, що зазначене питання раніше уже розглядалося комісією:

– Ми уже оглядали приміщення установи, вивчали ситуацію та бачили проблему, що там існує. Ця проблема є нагальною та потребує вирішення.

Аби вирішити цю проблему, на проведення робіт 700 квадратних метрів даху третього корпусу необхідно 800 тисяч гривень. Так, депутати взяли звернення Олексія Домашова до відома та доручили юридичному управлінню підготувати відповідний проект рішення про спрямування таких коштів з міського бюджету. Наступний крок – розгляд проекту рішення на засіданні сесії Полтавської міської ради.