Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з’явиться Молодіжний центр ініціатив

21 червня у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» відбулося обговорення-презентація щодо Молодіжного центру ініціатив, що заплановано створити у Полтаві.

Під час презентації присутнім розповіли про основну мету та напрями діяльності центру, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Так, майбутній Молодіжний центр ініціатив має стати найсучаснішим молодіжним центром в Україні, розповіла начальник відділу молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Стрілець:

“Цей центр – креативний простір для молодих людей. Тут щодня будуть проводитися молодіжні заходи, реалізовуватимуться проекти, провадитиметься міжнародна дільність”

Серед основних напрямів роботи центру виокремили наступні: креативні індустрії, культура, наука, бізнес/підприємництво, медіа, навчання.

“Цей центр створюється для розв’язання питань соціального становлення та розвитку молоді Полтави, – додала Олена Стрілець. – Його дільність сприятиме інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, національно-патріотичному вихованню, працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, тощо”

У центрі увагу приділятимуть сучасним механізмам реалізації молодіжних стартапів. Наприклад, використовуватимуть краудфандинг. Цей живий інструмент на сьогодні добре функціює у світі та в Україні.

“Молода людина приходить з якоюсь ідеєю чи то стартапу, чи соціального проекту, з будь-якою ідеєю і вона потребує для цього фінансування? – зауважив фахівець «Інститут розвитку міста» Ілля Яґровий. – Краудфандинг є саме таким механізмом, де вона може запустити свою ідею. Просто жителі міста, всі користувачі інтернету зможуть долучитися до неї, внести якийсь свій кошт і допомогти в реалізації цього проекту”

Пропонувати свої ідеї у Молодіжному центрі ініціатив зможуть всі охочі.