Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулася робоча нарада Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

13 червня у зеленій залі Полтавської ОДА відбулася робоча нарада Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Шляхи врегулювання проблемних питань обчислення та перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та виконання рішень судів щодо пенсійного забезпечення військових пенсіонерів».

Нараді відбулася під головуванням першого заступника голови Комітету Сергія капліна та за участі експертів Мінсоцполітики, Пенсійного фонду України, директорів Департаментів та військових пенсіонерів з усієї країни. 

– Понад 4 години тривала Робоча нарада. Понад 150 учасників з мінсоцу, Пенсійного Фонду, МВС, Міноборони, прикордонники та СБУ. Тема одна – прибрати недолугі юридичні колізії, через які екс-силовики не можуть отримати свої пенсії в повному обсязі. Було багато відповідей і ще більше запитань – діалог розпочато і вікдрито. Мінсоц і ПФ визнають нікчемність окремих нормативних актів та їх наслідків.

19-го червня на Комітеті будемо рекомендувати закон 10324, який дасть змогу врахувати всі складові грошового забезпечення при визначенні розміру пенсії. А також повертає до 90 % грошового забезпечення, проти 70%, що є зараз, – написав на своїй сторінці у соцмережі Сергій Каплін.