Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві учасники першого відбору проекту «Молодіжне стажування в органах місцевого самоврядування» отримали сертифікати

Перший набір стажистів за програмою «Молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» завершив своє навчання. 25 червня учасники проекту прозвітували про свою роботу та отримали сертифікати про проходження стажування.

25 червня в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання комісії, що розглядала звіти про роботу молоді в рамках проекту «Молодіжне стажування в органах місцевого самоврядування», повідомляють у міській раді.

Нагадаємо, цьогоріч зазначений проект проводився уперше після довготривалої перерви та зібрав чимало охочих до участі.

Кожен із учасників проходив стажування протягом 30 днів в одному із структурних підрозділів виконкому. Цього дня вони мали нагоду продемонструвати свої напрацювання та поділитися враженнями, а також пропозиціями щодо роботи управлінь та відділів виконкому.

Серед цьогорічних стажистів – Анастасія Голос. Дівчина розповіла: нині вона навчається на третьому курсі в Полтавській державній аграрній академії, а здобутий під час стажування досвід допоможе їй у майбутньому:

– Я проходила стажування в Комунальній організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради. У мене був дуже яскравий місяць, я дуже задоволена своєю співпрацею з організацією. Мені було цікаво спробувати себе в різних сферах діяльності цієї організації. Це було і ведення документації і співпраця з фахівцями структури, учасниками різних проектів. Я брала участь в організації різних великих заходів. Я відкрилась для себе по-новому. Хотілося б продовжувати цю співпрацю і надалі.

Випробувати себе в органах місцевого самоврядування вирішив і Дмитро Кандиба.

Хлопець зауважив: розвиток майбутнього нашої країни залежить саме від молоді, а відтак, необхідно здобувати управлінський досвід вже сьогодні:

– Я себе відчуваю молодим, відповідальним і я хочу змінити країну на краще. Хто, як не молодь на це здатний? Під час стажування здобув дуже багато корисної інформації. Було цікаво спострегіти за роботою депутатів, відділів виконкому, як вони між собою співпрацюють.

Після того, як усі учасники стажування прозвітували про свою роботу, було вирішено усіх стажистів включити до молодіжного кадрового резерву управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

– Усі відібрані стажисти були дійсно зацікавлені в тому, що роблять. Сьогодні вони подали чудові звіти, надали власні пропозиції, які ми обов’язково взяли до відома і, можливо, разом будемо втілювати в життя, – розповіла перший заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Колечкіна. – Цей проект – це мотивація молодих людей, студентів бути активними, знаходити тебе та реалізовуватися, бути корисними суспільству.