Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві письменниця Дара Корній презентувала свою п’ятнадцяту книгу

Відома українська письменниця Дара Корній (Мирослава Замойська) зустрілася у Полтаві з користувачами Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара та бібліотек-філіалів №4 та 5.

Авторка презентувала свою нову, п’ятнадцяту книгу – роман «Місяцівна», долі героїв якої переплелися з попереднім романом “Сузір’я Дів”. «Місяцівна» значно відрізняється від інших творів письменниці. Хоча у романі присутня містика він не є фентезі. Твір у певній мірі історичний, його дія розпочинається у XVIII столітті, а закінчується в нашому ХХІ-му. Головна героїня впродовж роману розплутує вузлики родинних таємниць, чимало цікавого дізнається про власне майбутнє та врешті-решт знаходить своє призначення.

Значну увагу Дара Корній також приділила своєму роману «Гонихмарник», який багато хто порівнює з відомими творами Стефані Майєр.

Дара Корній – володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише для дітей і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди. Лауреатка конкурсу «Коронація слова – 2010», володарка премії імені В. І. Савченка «Відкриття себе» від асамблеї фантастики «Портал-2011» та численних літературних нагород.