Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві прощались з бійцем Дмитром Пруглом, який загинув на Донбасі

10 червня полтавці провели в останню путь земляка, бійця полку “Азов” Дмитра Пругло (позивний Круглий). Герой загинув вночі 7 червня внаслідок артилерійського обстрілу окупантів РФ.

Дмитро прийшов в “Азов” ще у 2014 році, брав участь у всіх ключових боях підрозділу, де показав хоробрість та професіоналізм. Обіймав посаду заступника командира роти з роботи з особовим складом, його бійці завжди брали з нього приклад та щиро поважали. Йому було 28 років.

Трагедія сталася в ніч на 7 червня. Підступно знехтувавши всіма домовленостями та режимом припинення вогню, ворог атакував опорні пункти з артилерії 122 мм та мінометів 120 мм. Внаслідок обстрілу Дмитро Пругло та його 23-річний побратим Максим Олексюк позивний “Максон” загинули. Ще 11 бійців отримали поранення.

“Дмитро ніколи не падав духом. Таких людей дуже і дуже мало. Його всі поважали, він був душею компанії. Я ніколи не бачив його розгубленим. Не дивлячись на те, що у 2014 році ми всі прийшли на війну не маючи досвіду, він тримав себе так, ніби це була вже не перша його війна. Він завжди розумів, що навколо коїться, що треба робити. Більш старші товариші, побратими завжди могли до нього звернутися за порадою, чи за допомогою. Він був завжди веселою, життєрадісною, позитивною людиною”, – сказав начальник штабу 1-го батальну полку “Азов” Олексій (позивний Подвох).

Попрощалися з Дмитром у Свято-Успенському кафедральному соборі. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір відслужив панахиду. Потім пішою ходою полтавці провели Дмитра до краєзнавчого музею.

Прощання з загиблим відбулося біля пам’ятного знаку загиблим в АТО, що напроти Полтавської ОДА.