Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Полтаві майбутнім журналістам розповіли про реформу децентралізації

Про історичні передумови системних реформ в Україні, успішні практики ОТГ Полтавщини та роль фахівців медіа в децентралізації йшлося під час семінару. Учасниками навчання цього разу стали студенти на викладачі кафедри журналістики місцевого педуніверситету.

Основні моменти, тренди реформи децентралізації, регіональні особливості формування фінансово-спроможніх громад. Все це було в доповіді Олександра Ісипа, радника з децентралізації. Він також акцентував увагу на важливості налагодження ефективної співпраці громадськості та влади в громаді, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Про правові засади здійснення реформи та особливості реалізації другого етапу йшлося в презентації Володимира Божка, радника з юридичних питань. Особливу цікавість присутніх викликала дискусія щодо нових викликів для медіапростору громад.

Про потребу фахових кадрів для роботи в об’єднаних територіальних громадах, особливості функціонування локальних медіа та налагодження комунікацій сьогодні говорив у своїх виступах Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського ЦРМС.

На завершення семінару було досягнуто домовленість про подальше практичне співробітництво з кафедрою журналістики. Одним з пунктів планів – підготовка студентами інформаційних матеріалів за підсумками відвідин ОТГ.