Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У передмісті Полтави священик ПЦУ заснував табір-школу

У мікрорайоні Івонченці розпочав роботу денний табір-школа “Михайлівський”. Його заснував священик Свято-Михайлівської парафії ПЦУ Олександр Горай.

Діти перебуватимуть тут безкоштовно, харчуватимуться – за гроші батьків. Діти мають змогу відпочити і оздоровитись на свіжому повітрі, а  також пройти певне духовне та культурне навчання.

Табір облаштували на колишньому футбольному полі. На першу зміну прибуло півсотні дітей віком від 6 до 15 років. Вони перебуватимуть тут з 8 до 20 год.

Зранку діти збираються і читають молитву до Архістратига Михаїла, потім – ранкова зарядка, ігри або дозвілля, сніданок. У перший день до табору завітали приацівники Обласної дитячої бібліотеки ім. Панаса Мирного і організували для учасників  цікавий квест. Наступного дня була зустріч із поліцейськими.

“День третій. Цього дня ми купалися у ставку в сусідньому селі Тахтауловому. Дістались туди велосипедами, подолавши відстань у декілька км. На ставку нас гостинно зустріли працівники кафе “Золота рибка”, які, до речі, готують пресмачнюче морозиво. Вечором біля вогнища діти дізналися про ангелів”, – звітує у Фейсбук організатор табору Олександр Горай.

Цьогоріч, як і минулого року табір працюватиме у 2 зміни – від 19 до 28 червня, та з 1 по 10 липня.