Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді “вибухнула котельня”

Умовні наслідки негоди та вибуху на котельні в Миргороді ліквідовують на командно-штабних навчаннях, що розпочалися 26 червня в курортному місті.

У програмі навчань відбувається теоретичне та практичне відпрацювання заходів цивільної оборони із залученням спеціальної техніки, сил та засобів територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

На командно-штабних навчання відпрацьовують порядок дій органів управління та сил цивільного захисту Миргородської міської ланки ТП ЄДСЦЗ Полтавської області в умовних умовах надзвичайної ситуацій техногенного та природного характеру. Перевіряють повноту розробки та реальність виконання планів і документів керівного складу та фахівців органів управління з питань цивільного захисту міст; надають практичну допомогу керівному складу міста в управлінні силами та засобами цивільного захисту при проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт; відпрацьовують  порядок взаємоінформування та взаємодії органів влади, підприємств, установ та організацій і населення про ускладнення гідрометеорологічної обстановки та прогноз її розвитку. Додатково уточнюють плани оперативного реагування та взаємодії, уточнюють перелік необхідних інформаційних, довідкових матеріалів та нормативних документів щодо організації реагування на надзвичайні ситуації.