Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Миргороді по вулиці Вовка ремонтують водогін

Частину централізованого водогону по вулиці Вовка, після обстеження, було включено до плану першочергових заходів термінових ремонтних роботах.   

Оскільки ділянка водогону розміщена в районі кладовища (на вул. Гурамішвілі) і там виникають аварійні ситуації, ремонт виконують працівники ОКВПВКГ “Миргородводоканал” шляхом санації мережі. Це значить, що нову пластикову трубу «проштовхнуть» під землею на місце пролягання старої пошкодженої труби. Отже, глобальна розкопка проводитись не буде. Загалом перебачено заміну більше ста метрів труби, діаметром 315 мм. Про це повідомляють у Миргородській міській раді.

Наразі усі ремонтні роботи на водогонах та каналізації у Миргороді проводять спільно з «Полтававодоканалом». На об’єкті побували перший заступник міського голови Сергій Швайка, Генеральний директор КП «Полтававодоканал» Василь Воротинцев та  в.о. директора ОКВПВКГ “Миргородводоканал” В’ячеслав Шостя.

За словами Сергія Швайки, централізована система водопостачання та водовідведення міста – це дуже серйозне питання. Міська влада підтримує обласне підприємство, залучаючи міжнародну допомогу та співфінансує роботи. З допомогою проектних заходів було прокладено вуличні водогони. Але у плані водопостачання та водовідведення – багато питань, які належить вирішувати надавачу послуг, а влада Миргорода готова співпрацювати.

Як розповів Василь Воротинцев, на підприємстві розроблена програма ремонту централізованого водопостачання по дільницях.  Першочерговими у ній  є плани по термінових ремонтних роботах. У Миргороді вирішили замінити ділянку водогону, де стаються часті пориви, а сам водогін межує з територією кладовища, що становить велику загрозу для споживачів.

Нині виконувачем обв’язки директора ОКВПВКГ “Миргородводоканал” призначено В’ячеслава Шостю.  Він каже, що найближчим часом буде проведено технічну інвентаризацію та визначено втрати води, зокрема, і від несанкціонованої врізки споживачів до центрального водогону. Ці заходи виконуватимуть із залученням спецтехніки.

Система Orphus