Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді перевіряють систему цивільного захисту

10-11 червня Головне управління ДСНС України в Полтавській області проводить планову контрольну перевірку Миргородської міської ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Комісія, яку очолює заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуація ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимир Гришанін, оцінює діяльність визначених об’єктів перевірки щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту. До переліку об’єктів перевіри входять: органи управління Миргородської міської ланки територіальної  підсистеми ЄДСЦЗ, підрозділи та спецслужби з питань цивільного захисту, пожежна охорона, установи та організації, які залучаються до виконання заходів цивільного захисту. У програмі перевірки також передбачено відпрацювання умовної надзвичайної ситуації згідно з Планом реагування. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Стартувала перевірка з оперативної наради, яку провів перший заступник міського голови Сергій Швайка. На засіданні робочої групи заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуація ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимир Гришанін озвучив програму комплесної перевірки міської ланки ситеми цивільного захисту, що триватиме два дні.