Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці медичних працівників привітали з професійним святом

14 червня, напередодні професійного свята, що відзначається у третю неділю червня, у стінах Лохвицького районного будинку культури щирі вітання на свою адресу приймали лохвицькі медики – лікарі, фельдшери, медичні сестри, ветерани медичної галузі.

Від імені Лохвицької міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу медпрацівників Лохвиччини вітала секретар міської ради Тетяна Даценко:

– Ваша праця є однією із найбільш благородних та жертовних. Вас недаремно називають хранителями життя – щодня у ваших руках опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя. Зичу всім, хто залишається вірним клятві Гіппократа, міцного здоров’я, творчих здобутків, невичерпної енергії у вашій надзвичайно потрібній праці. Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається до ваших домівок сімейним достатком, щастям та благополуччям, – побажала вона людям у білих халатах.

З нагоди професійного свята Тетяна Даценко вручила Почесні грамоти Лохвицької міської ради працівникам КНП «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» – лікарю-педіатру Ользі Пономаренко і медичній сестрі Ользі Портяній, а також працівникам КНП «Лохвицька районна лікарня» – лікарю-кардіологу Людмилі Євтух та заступнику головного лікаря з економічних питань Людмилі Соколянській.

Система Orphus