Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві розпочався “Національний день молитви за Україну”

8 червня, у київському Палаці спорту відбувається міжконфесійна зустріч “Національний День Молитви за Україну, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України

Нинішню дату проведення міжконфесійної зустрічі було визначено 30 листопада на зустрічі Духовної ради події у рамках спільного засідання Ради євангельських протестантських церков України та Української міжцерковної ради. Християни будуть молитися за мир в Україні, спасіння людей, за церкви, сім’ї, зазначают організатори. 

«Зараз як ніколи важкий час для України, тому необхідно як ніколи молитися і взивати до Бога. Національний день молитви – це час, коли ми всі разом, у єдності будемо молитися. У Нього є відповідь на всі наші запитання. Коли ми звертаємо свій погляд до Нього, то Він чує і відповідає на молитви, і Він зцілить нашу землю», – наголошує Дмитро Горлов, секретар Української міжцерковної ради.

Слід зазначити, що 2019 рік в Україні оголошено Роком посту і молитви.

Вперше Національний День Молитви відбувався 18 червня 2016 р. У молитовному єднанні взяли участь багато церков та об’єднань. Разом молилися майже 6500 християн.