Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці модернізують зовнішнє освітлення

Більшість мереж житлово-комунального господарства Кременчука були збудовані у 70-80-ті роки минулого століття і давно відпрацювали термін своєї експлуатації. Їх заміна потребує великих капіталовкладень, тому комунальні підприємства міста проводять їх оновлення поступово. В першу чергу роботи проводяться на найбільш проблемних ділянках.

Як повідомили у Кременуцькій міській раді, комунальники намагаються робити це із застосуванням передових сучасних технологій, враховуючи питання енергозбереження. Так, вже кілька років поспіль у Кременчуці триває модернізація мереж зовнішнього освітлення. Великий обсяг робіт у цьому напрямку вже виконано та КП «Міськсвітло» на цьому не зупиняється.

Цього тижня працівники комунального підприємства проводили реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вулиці Богдана Хмельницького: замінювали старі бетонні опори, які відпрацювали більш ніж 40 років, та проводили оновлення повітряної лінії. Замінювали аварійні опори та повітряну лінію і на вул. Велика набережна, що на І Занасипі. Замість проводу із дроту на сучасний самоутримний ізольований.